מועדון צרכנות״חבר״, מיתוג

מועדון צרכנות ״חבר״

מועדון ״חבר״ הוא מועדון העמיתים הגדל, האיכותי והמוביל במדינה, המהווה כוח קנייה חזק ביותר בכל תחום בשוק המציע את המבחר הגדול והמקיף ביותר של מוצרים איכותיים. מועדון ״חבר״ הוא חברה בע״מ וחברת בת של ״חבר״ משרתי הקבע והגמלאים. המועדון נוסד ב- 1993 על ידי ״חבר״ משרתי הקבע והגמלאים. המועדון פועל לרווחת עמיתיו – תוך ניצול יתרון היקף האוכלוסייה ואיכותה – לקבלת הטבות מרביות בתחומי הצרכנות והשירותים. מועדון ״חבר״ מונה כ- 100,000 בתי אב. עמיתי המועדון הם משרתי הקבע, גמלאי צה״ל, חברי ארגון עובדי צ״ל וכן עובדים וגמלאים של גופי בטחון נוספים, חברי ארגון נכי צה״ל. מהטבות המועדון נהנים עמיתי המועדון וכן בני משפחותיהם.

אימפקט דרך עיצוב (Impact through Design)

מטרת המיתוג הייתה שיפור נכסיות המותג ״חבר״ ותפיסתו בקרב העמיתים, טהרחבת השימוש במוצרים ובשירותים של המועדון. זאת לאור העובדה שצצו עשרות מועדני צרכנות נוספים שחברי חבר מצאו בהם אלטרנטיבה צרכנית.

הפתרונות היצירתיים באו לידי ביטוי בעבודה מדוייקת של ארכיטקטורת מוצרים מקיפה כך שלעמיתים ניתנו שירותים ומוצרים המתאימים להם בכל תחומי החיים. המהלך כלל גם עיצוב שפה גרפית מלאה לכל עולמות התוכן השונים וקידודם על פי צבעים. פיננסים וביטוחים, צרכנות, תרבות ופנאי ושירות.

הצבעוניות נבחרה להיות עשירה כצבעוניות האנשים בחברה הישראלית, אליהם החברה פונה. פונט כתב היד נותר כדי לא לפגוע בנכסיות המותג. שם וניראות שהפך לסימן היכר עם החברה. כל אלו הוחלטו לאחר קיום מספר קבוצות מיקוד מקהלים שונים החברים במועדון. 

 

רוצה לראות עוד?

מיתוג

עבודות

כישורים תוצרת בית