כישורים תוצרת בית

״חסרי ההשכלה של המאה ה-21 לא יהיו אלו שאינם יודעים קרוא וכתוב אלא אלו שלא מסוגלים ללמוד, למחוק את שלמדו וללמוד מחדש״

אלווין טופלר, סופר, סוציולוג, עתידן ואיש עסקים

ללמוד וללמד זה בטבע שלנו

 כולם מדברים על שינוי. על עולם עבודה אחר, על עולם חדש ואמיץ, על ללמוד כל הזמן מיומנויות חדשות. על ללמוד ללמוד ועל ללמוד מהר. כאנשים תמיד היינו סקרנים וכמעצבים אפילו יותר. בשביל לענות על שאלות שהסקרנות עוררה בנו מאז ומעולם למדנו, תרגלנו, פתחנו נחישות לפתור תעלומות.

הרבה מבלבלים בין תכונות לכישורים למיומנויות וליכולות. כולנו נולדים עם תכונות מסוימות וזה משהו נתון שקשה להתווכח איתו, אבל הרבה מהצלחה בעבודה ובחיים קשורים בפיתוח כישורים ולא תמיד בכשרון שנולדנו איתנו.

כישורים הם המומחיות הנדרשת בכדי לבצע עבודה או משימה. כלומר, אם יש לנו תכונה או כישרון שנולדנו איתו ונפתח אותו זה יעבוד. אם אין לנו משהו שנולדנו איתו אבל נתאמן ונתרגל מספיק פעמים, מלקולם גולדוויל אומר לפחות 10,000 שעות, נפתח כישורים שיעבדו. יצירתיות, פתרון בעיות, לימוד והרבה ממה שאנו רוצים לשתף אתכם פה הם כישורים. הם מיומנויות שיעזרו לכם להתפתח ולצמוח. הם משהו שניתן ללמוד. נכון צריך להתאמץ, זה דורש נחישות אבל זה אפשרי.

לימוד ופיתוח כישורים ומיומנויות הפכו לחלק ממי שאנחנו. הם הפכו גם למי שעובד איתנו, כי כשאוהבים ללמוד זה מדבק. אנחנו אומרים את זה מנסיון של כמה עשורים. סקרנות ולמידה, תרגול ונחישות מביאים אותנו לעולמות נפלאים.

בדיוק בגלל זה החלטנו להקדיש תשומת לב מיוחדת לנושא. בעזרת עבודות שעיצבנו, מתקופות ותחומים שונים, אנו רוצים להראות לכם כיצד הכישורים באים לידי ביטוי בשפה הוויזואלית של העיצוב.

אז איזו מיומנות בא לכם ללמוד?

 

רוצה לגלות עוד?

מי אנחנו

עבודות

צור קשר