דלתא גליל - חוגגים יצירתיות בדוח אחריות תאגידית

דלתא גליל תעשיות בע״מ

דלתא גליל היא יצרנית ומשווקת של פריטי לבוש לכל המשפחה, כגון הלבשת פנאי, ביגוד ספורט ומוצרי ג’ינס. בין מוצריה נמצאים מותגים מובילים, ובהם 7 For All Mankind, Schiesser, Eminence, המותג הישראלי דלתא ועוד.

לדלתא גליל מעל ארבעה עשורים של מסורת מצוינות בלתי מתפשרת בייצור, שיווק ושירות מוצרים לצד יכולות ייצור בליבת העסק של סריגה, צביעה וגימור, חיתוך, תפירה ועיצוב.

החברה ממוצבת באופן ייחודי כספקית חדשנות מבדים חדשניים לאור היכולות האנכיות שלה מקונספט ועד ייצור. החברה שואפת לשפר את ההלבשה עבור גברים ונשים על ידי פיתוח מוצרים המציגים חדשנות אמיתית ומשקפים גישה של body-before-fabric™ (בד לפני גוף).

דלתא גליל תעשיות בע"מ היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב (טיקר: DELT) וב- OTCQX  (טיקר: DELTY).

אימפקט דרך עיצוב (Impact through Design)

כחברה גלובלית העוסקת באופנה דלתא בוחנת את הפיזיולוגיה האנושית, את האינטראקציה של הגוף עם חומרי טקסטיל שונים ושוקלת בעקביות שינוי צרכים בעיצוב על פי שינויי אורחות חיים. בכולם, דרך אגב, היא מקפידה על נוחות.

המוטו חוגגים יצירתיות בא לידי ביטוי בבחירת אופי הצילומים ובפורמט העצום. בעבודה נראו רקדני בלט בת שבע לבושים במגוון ממוצרי דלתא ונעים בטבעיות, וביצירתיות כמו שרק רקדנים יודעים לזוז. הרעיון שתנועתם משדרת בדיוק דברים אלו: טבעיות, זרימה ונוחות לצד יצירתיות מעצם היותם רקדנים כה מוכשרים.

פורמט ייחודי העצים את החוויה. גליונות בגודל של של 34/48 ס״מ איפשרו מרחב משחקי של צילום ושל טיפוגרפיה, עד כדי כך שהיתה תחושה כי הרקדנים יוצאים מהדף. האינפוגרפיה, השימוש בגרפים, בתמונות ובנתונים הגלובלים נועדו לשדר עוצמה ופוקוס.

החוברת הגיע לבעלי ענין ארוזה בגליל חום העשוי מנייר ממוחזר כמתנה אישית, שלא ניתן היה להתעלם ממנה. ניתן כבוד ומקום, הן רעיוני והן פיסי, לחשיבות הדוח עבור החברה. העיצוב יצר אימפקט.

לצפייה בדוח: הדוח המלא 

כתיבה ודיווח: Sher Consulting and Training 

רוצה לראות עוד?

אחריות תאגידית

עבודות

כישורים תוצרת בית